Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00148286

Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 24 Kwiecień 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

24.04.2016r. V Niedziela Wielkanocna

 

1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek - Święto św. Marka Ewangelisty, w piątek - Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła.

2. Dzisiaj przed kościołem wolontariusze Caritas kwestują na rzecz hospicjum rozdając żonkile w ramach akcji Pola Nadziei.

3. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Ukrainy w polskich kościołach i w całej Europie na prośbę Papieża Franciszka

4. Zakończyliśmy prace przy elewacji plebanii.

5. Na stronie parafialnej na facebooku umieściliśmy stare zdjęcia Chałup i mieszkańców - proszę młodsze pokolenie, aby pomogło starszym w rozpoznaniu miejsc i osób i zapraszam do opisywania zdjęć.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj, który jest miesiącem poświęconym naszej Pani i Królowej. To właśnie w szkole Maryi uczymy się całkowitego oddania Bogu. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18: 00. 1 maja czcimy Świętego Józefa Rzemieślnika. Podczas Mszy Św. będziemy modlić się za wszystkich pracujących, bezrobotnych i poszukujących pracy.

7. Prośba o modlitwę za Abpa Tadeusza Gocłowskiego

8. Od 30 kwietnia do 21 maja o sprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców z ul. Kaperskiej od 4 do 38. Bardzo dziękuję poprzedniej grupie

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nasz Parafialny Biuletyn i inne czasopisma religijne. Zapraszam do lektury.

 

GAZETKA PARAFIALNA

24.04.2016 r.

Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach