Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00131332

Ogłoszenia

VI Niedziela Zwykła

Niedziela, 17 Luty 2019
autor: ks. Adam Pleskot

     1. Podczas ferii zimowych modlimy się o dobre i bezpieczne spędzenie wolnego czasu zimowego dla dzieci i młodzieży, dla rodziców i opiekunów, a także dla wszystkich Gości, którzy przyjechali na Półwysep.

 

     2. Liturgia Kościoła w tym tygodniu:

     - piątek, 22.02. – święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła.

     - sobota, 23.02. – wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.  Tego dnia mija 28. rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia, które przyjął z rąk Prymasa Polski Kardynała Józefa Glempa w Bazylice Jasnogórskiej dnia 23 lutego 1991 roku. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Arcybiskupie.

 

     3. Co tydzień podczas Mszy św. w poniedziałki modlimy się o powołania w Kościele – szczególnie z naszej parafii. Zachęcam także do przyjmowania Komunii św. w tej intencji, przynajmniej raz w miesiącu.  Natomiast w każdy piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

     4. Wszystkich, którzy zamierzają wstąpić w sakramentalny związek małżeński  zapraszam do uczestniczenia w kursie przedmałżeńskim we Władysławowie.

     Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek,  18 lutego, o godz. 19.00 w auli w domu parafialnym. Nauki odbywać się będą przez cały tydzień o godz. 19.00. Zapisy na nauki -  podczas pierwszego spotkania. W naukach uczestniczą oboje narzeczeni.

 

     5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nasz Parafialny Biuletyn i inne czasopisma religijne. Zapraszam do lektury.

 

     6. Wszystkim Parafianom i Gościom oraz tym, którzy w najbliższym czasie obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze, składam najserdeczniejsze życzenia i opieki świętych Patronów wypraszając Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

 

GAZETKA PARAFIALNA 

17.02.2019 r.

Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach