Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00348162

Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła

Niedziela, 27 Czerwiec 2021
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Rozpoczął się czas wakacji - czas urlopów i wypoczynku. Witam serdecznie wszystkich Gości odwiedzających naszą parafię. Życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku.

 

2Od dziś rozpoczyna się wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele Msza św. o godz. 730, 900, 1100 i o 2000. W tygodniu codziennie dwie Msze św.: o godz. 730 i o 1930.

Sobotnia Msza święta o godzinie 1930 sprawowana będzie z liturgii niedzielnej.

Zapraszam wszystkich Parafian i Gości do udziału w modlitwie.

 

3Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej. W dzisiejszą niedzielę – po Mszy św. o godz. 9:00.

 

4Liturgia Kościoła:

- poniedziałek, 28.06. – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

 - wtorek, 29.06. – Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Taca w tym dniu (tzw. Świętopietrze) jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.

- sobota, 03.07. – ŚwiętoŚw. Tomasza, apostoła.

 

5. W poniedziałek, 28.06.2021, po Mszy św. wieczornej - spotkanie Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego. Zapraszam wszystkich, którzy swoją modlitwą i uczynkami miłosierdzia pragną pomagać duszom cierpiącym w czyśćcu.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 18.30.

 

7.piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

8. Zapraszam w dzisiejszą niedzielę na modlitwę i adorację relikwii św. Ojca Pio jego czcicieli jak również wszystkich wiernych – dziś wyjątkowo na godz. 13:00.

 

9W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca inwestycyjna.

 

10. Do skarbony pod chórem można składać ofiary na dalszy remont dachu kościoła. Dzięki wspólnemu wysiłkowi parafian i naszych Gości, którzy przybywają do nas latem, od 2017 r. etapami remontujemydach naszej świątyni (wymiana poszycia, ocieplenie, nowe opierzenia i rynny). Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

 

11W kruchcie kościoła został zainstalowany dozownik z wodą święconą (po prawej stronie przy wejściu). Dziękuję Panu, który go zainstalował. Bóg zapłać!

 

12. Zachęcam do nabywania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego Parafialnego Biuletynu i innych czasopism - przy wyjściu z Kościoła.

 

13. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę pięknej niedzieli, dobrego wypoczynku i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

27.06.2021 r.


Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach