Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00356930

Ogłoszenia

XXII Niedziela Zwykła

Niedziela, 29 Sierpień 2021
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Witam serdecznie wszystkich Gości odwiedzających naszą parafię. Życzę miłego, udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

2. Msze św. od środy, 01.09., będą odprawiane w porządku powakacyjnym: w niedzielę: 9:00, 11:00, a w dni powszednie: 18:00 (we wtorki i czwartki o 8:00).

 

3. Liturgia Kościoła:
- piątek, 03.09. – wspom. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża, doktora Kościoła. To zarazem I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00.

 

4. W poniedziałek, 30 sierpnia, po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego. Zachęcam do udziału wszystkich, którzy pragną wypraszać łaski dla dusz czyśćcowych i dla konających.

 

5. W środę, 1 września, zapraszam na spotkanie formacyjne i modlitwę różańcową wszystkich członków Żywego Różańca ze wszystkich Róż – na godz. 17.15.

 

6. W środę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam uczniów szkół podstawowych i średnich wraz z rodzicami. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo na cały nowy Rok Szkolny 2021/2022. Po Mszy św. pobłogosławię przyniesione torby i przybory szkolne, by jak najlepiej służyły w kolejnym roku pracy w szkole i w domu.

 

7. W piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

8. Zapraszam w dzisiejszą niedzielę na krótką modlitwę i adorację relikwii św. Ojca Pio jego czcicieli jak również wszystkich wiernych na godz. 15:00.

 

9. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 5 września, po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele.

 

10. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna – przeznaczona na dalszy remont dachu kościoła. Także do skarbony pod chórem zbieramy ofiary na ten cel. Dziękuję wszystkim, którym nie obcy jest los naszej świątyni, za życzliwość i wszelkie wsparcie. Bóg zapłać.

 

11. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w przyszły poniedziałek, 6 września, po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.

 

12. Zachęcam do nabywania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego Parafialnego Biuletynu i innych czasopism - przy wyjściu z Kościoła.

 

13. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękuję za wspólną modlitwę. Życzę obfitych łask Bożych w nowym tygodniu, radosnej niedzieli i udanego wypoczynku.

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

29.08.2021 r.Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach