Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00356973

Ogłoszenia

XXIII Niedziela Zwykła

Niedziela, 05 Wrzesień 2021
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Witam serdecznie wszystkich Gości odwiedzających naszą parafię. Życzę miłego, udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

2. Msze św. odprawiane są w naszej parafii już w porządku powakacyjnym: w niedzielę: 9:00, 11:00, a w dni powszednie: 18:00 (we wtorki i czwartki o 8:00).

 

3. Liturgia Kościoła w tym tygodniu:
- środa, 08.09. – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

4. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele.

 

5. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek, 6 września, po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.

 

6. W piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. Adoracja trwa godzinę, w ciszy i skupieniu.

 

7. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną – przeznaczone na dalszy remont dachu kościoła. Także do skarbony pod chórem zbieramy ofiary na ten cel. Pod koniec września rozpoczną się dalsze prace remontowe dachu naszego kościoła.

 

8. Zachęcam do nabywania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego Parafialnego Biuletynu i innych czasopism - przy wyjściu z Kościoła.

 

9. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękuję za wspólną modlitwę. Życzę obfitych łask Bożych w nowym tygodniu, radosnej niedzieli i udanego wypoczynku.

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

05.09.2021 r.


Pozostałe ogłoszenia

miesiąc:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach