Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00404699

Ogłoszenia

Niedziela Bożego Miłosierdzia

Niedziela, 24 Kwiecień 2022
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz adorację relikwii św. Ojca Pio zarówno jego czcicieli jak również wszystkich wiernych.


2. Dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego przypada Święto Patronalne Caritas. Dziękujemy Panu Bogu za wszystkich, którzy na różne sposoby pielęgnują i praktykują uczynki miłosierdzia, a zwłaszcza 100 tysiącom wolontariuszy, którzy działają w Polsce.


3. Dziękuję wszystkim Paniom i Panom, którzy we wtorek rozebrali dekorację z Wielkiego Tygodnia. Bóg zapłać!


4. W piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.


5. Zapraszam do udziału w jednodniowej pielgrzymce autokarowej z parafią Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku. Pielgrzymka: „Pomezania – śladami św. Wojciecha”. W programie: Kwidzyn, Św. Gaj (odpust św. Wojciecha), Gdańsk. Wyjazd w sobotę 30 kwietnia (godz. 6.30 z Pucka), cena: 90,00 zł. Zapisy w zakrystii. Zachęcam do udziału.


6. Zachęcam do nabywania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego Parafialnego Biuletynu i innych czasopism - przy wyjściu z Kościoła.


7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Trwajmy w radości ze Zmartwychwstania Jezusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia.

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

24.04.2022 r.

 


Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach