Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00455677

Ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela, 08 Styczeń 2023
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. W dzisiejszą niedzielę świętujemy pamiątkę Chrztu Pana Jezusa. Obejmujemy modlitwą naszych rodziców, rodziców chrzestnych i kapłanów, którzy nam chrztu udzielili, którzy przekazali nam wiarę i w niej wychowywali.

 

2. Dziś kończy się okres Bożego Narodzenia. Od jutra w Kalendarzu Liturgicznym rozpoczyna się I część Okresu Zwykłego i trwa do wtorku przed Środą Popielcową (21 lutego).

 

3. Co tydzień podczas Mszy św. w poniedziałki modlimy się o powołania w Kościele – szczególnie z naszej parafii. Zachęcam także do przyjmowania Komunii św. w tej intencji, przynajmniej raz w miesiącu. Natomiast w każdy piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

4. Od do 28 stycznia proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Kaperskiej nr 53 - 75 (numery nieparzyste). Serdecznie dziękuję poprzedniej grupie. Bóg zapłać!

 

5. Zakończyła się kolęda w naszej parafii. Dziękuję Wam, Drodzy Parafianie, za życzliwe przyjęcie w swoich domach. Dziękuję za wspólną modlitwę, świadectwo chrześcijańskiego życia, za serdeczne przyjęcie i rozmowy. Dziękuję za cenne uwagi i podpowiedzi, za troskę o wspólnotę parafialną. Dziękuję także za składane ofiary. Bóg zapłać!

.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz Parafialny Biuletyn. Zapraszam do lektury.

 

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości łask Bożych, dobrej niedzieli.

 

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

08.01.2023 r. 

 

 

Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach