Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00530179

Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła

Niedziela, 28 Styczeń 2024
autor: ks. Adam Pleskot

 

1.  Liturgia Kościoła w najbliższym tygodniu:

     - środa, 31.01. – wspomnienie Św. Jana Bosco, kapłana.

    - piątek, 02.02. – Święto Ofiarowania Pańskiego. To także pierwszy piątek miesiąca lutego. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.15.

  Na początku Mszy św. zostaną pobłogosławione przyniesione gromnice.

  W Kościele jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia modlimy się szczególnie za te osoby, które całkowicie poświęciły się Bogu, ofiarując całą swoją doczesność na modlitwy - również za nas. W związku z tym taca z 2 lutego przeznaczona zostanie na wsparcie zakonów kontemplacyjnych naszej archidiecezji. Są nimi Siostry Benedyktynki w Żarnowcu, Siostry Betlejemitki w Grabowcu, Siostry Karmelitanki Bose w Gdyni - Orłowie i Siostry Karmelitanki Bose w Suchej Hucie.

   - sobota, 03.02. – to pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem – o godz. 17.15. i zachęcam do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia także:

 - wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie można przyjąć błogosławieństwo św. Błażeja, który w sposób szczególny pomaga cierpiącym na choroby gardła.

 

2. W poniedziałek, 29 lutego, po Mszy św. zapraszam na spotkanie modlitewne Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

 

3.  Zapraszam w piątek na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

4.  Zapraszam w dzisiejszą niedzielę na modlitwę i adorację relikwii św. Ojca Pio jego czcicieli jak również wszystkich wiernych – dziś na godz. 12:00.

 

5W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca inwestycyjna.

 

6. Zapraszam Panie i Panów do pomocy przy uprzątnięciu dekoracji świątecznych w kościele w najbliższy czwartek, lutego, o godz. 17.00.

 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz Parafialny Biuletyn. Zapraszam do lektury.

 

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę radosnej niedzieli, dobrego wypoczynku oraz obfitego Błogosławieństwa na kolejne dni.

 

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

28.01.2024 r.

 

 

 

Powered by APSI © copyright 2013-19 by Parafia św. Anny w Chałupach