Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00545043

Ogłoszenia

II Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 25 Luty 2024
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes – to Dzień Modlitwy, Postu, i Solidarności z Misjonarzami. Modlitwą obejmujemy dziś misjonarzy głoszących Ewangelię na misjach.

Dziś także ma miejsce ogólnopolska zbiórka pieniężna do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.

 

2. W Wielkim Poście zapraszam do udziału w nabożeństwach:

- w piątki na Drogę Krzyżową: dzieci i dorosłych – o 1715 .

- w niedziele na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – o 1500.

Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.

 

3. Zapraszam w dzisiejszą niedzielę na modlitwę i adorację relikwii św. Ojca Pio jego czcicieli jak również wszystkich wiernych – na godz. 12:00.

 

4. W poniedziałek 26.02.2024, po Mszy św. o godz. 18.00 - spotkanie Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego. Zapraszam wszystkich, którzy swoją modlitwą i uczynkami miłosierdzia pragną pomagać cierpiącym w czyśćcu.

 

5. piątek przypada pierwszy piątek miesiąca marca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.15. Zapraszam także w piątek na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

6. W I-szą sobotę miesiąca (02.03.2024 r.) zapraszam na Różaniec przed wystawionym Najśw. Sakramentem – o godz. 17.15. i zachęcam do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św.

 

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz Parafialny Biuletyn. Zapraszam do lektury.

 

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pogodnej niedzieli, wielu łask Bożych w kolejnym tygodniu, który przed nami, oraz dobrych owoców wynikających z przeżytych rekolekcji wielkopostnych i pracy nad sobą.GAZETKA PARAFIALNA 

25.02.2024 r.

 

Powered by APSI © copyright 2013-24 by Parafia św. Anny w Chałupach