Serdecznie witamy na stronie internetowej Parafii p.w. św. Anny w Chałupach

FaceBook
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
Parafia pw. św. Anny w Chałupach
MENU
Odwiedziło stronę: 00545033

Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela, 31 Marzec 2024
autor: ks. Adam Pleskot

 

1. Wszystkim Parafianom i Szanownym Gościom życzę, aby Zmartwychwstały Chrystus napełnił nasze serca radością, wdzięcznością za dzieło Odkupienia człowieka i umocnił naszą wiarę. Niech światło Jego Słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

 

2. W dzisiejszą uroczystość Ojciec Święty o godzinie 12.00 podczas modlitwy „Regina Coeli” udzieli błogosławieństwa Urbi et Orbi – Miastu i Światu. Przyjmując je z wiarą możemy uzyskać odpust zupełny.

 

3. Dziękuję wszystkim Paniom i Panom, którzy wysprzątali i przygotowali na święta kościół, wykonali dekoracje, pomogli w przygotowaniu liturgii Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza: panom szafarzom, naszym ministrantom. Serdecznie dziękuję pani kościelnej. Bóg zapłać!

 

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Ciemnicy, Grobu Pańskiego. Dziękuję za ofiary złożone przy adoracji Krzyża św., które są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Dziękuję także za wszystkie skarbonki złożone przy Grobie Pańskim, jako nasze ofiary wspierające osoby, które są objęte opieką archidiecezjalnej Caritas.

 

5. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte jak w każdą niedzielę o godz. 9:00 i 11:00.

 

6. Zapraszam w jutrzejszy poniedziałek na modlitwę i adorację relikwii św. Ojca Pio jego czcicieli jak również wszystkich wiernych na godz. 12:00.

 

7. I-szą środę miesiąca, 3 kwietnia, zapraszam na spotkanie formacyjne wszystkich członków Żywego Różańca na różaniec o godz. 17.15 i Mszę św. o godz. 18.00.

 

8. W piątek, 14 kwietnia, ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje post piątkowy.

 

9. W piątek 5 kwietnia – I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi św. od 17.15.

 

10. W piątek zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

 

11. W I-szą sobotę miesiąca, 6 kwietnia, zapraszam na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem – o godz. 17.15 i zachęcam, by tego dnia przyjąć na Mszy św. Komunię św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

12. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać tacę inwestycyjną.

 

13. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 

14. Zachęcam do nabywania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego Parafialnego Biuletynu i innych czasopism - przy wyjściu z Kościoła.

 

15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Niech radość ze Zmartwychwstania Jezusa, radość spotkań przy wielkanocnym stole, nadzieja na życie wieczne oraz pokój i miłość będą udziałem nas Wszystkich.

 

 

GAZETKA PARAFIALNA 

31.03.2024 r.

 


 

 

 

Powered by APSI © copyright 2013-24 by Parafia św. Anny w Chałupach